ÜRÜNLERİMİZ

Önceki Sayfaya Dön

Yangın Battaniyesi

Yangın Battaniyesi Özellikleri
Peki, bu yangın battaniyesi ne işe yarar neden bulunmalıdır diye soracak olursanız kısaca yangın battaniyesinden şöyle bahsedebiliriz. Yangın battaniyeleri yangın esnasında hem kaçış amaçlı hem de söndürme amaçlı kullanılabilmektedir. Kaçış amaçlı kullanacağınız yangın battaniyesini şöyle kullanabilirsiniz. Yangın esnasında her taraf çökmeye başlar ve bulunduğumuz yerden çıkmak oldukça zorlaşır yolunuzun üstünde yanan bir engel var ise yangın battaniyesini bu yanan yerin üzerine örterek oradaki yangını söndürebilir daha sonra dışarıya çıkabilirsiniz. Yangın battaniyeleri bizleri sadece korumaz yangını söndürebilme özelliklerimde vardır. Özel bir kumaştan üretilmiştir ve havayla teması kestiği için yangını kolay bir şekilde söndürebilmektedir. Yangın battaniyeleri söndürmek içinde kullanılır demiştik fakat nasıl kullanılır. Yangın battaniyeleri öyle çok büyük yangınları söndürmek için kullanılamazlar. Evinizde veya bulunduğunuz bir yerde yangın battaniyesinin büyüklüğünde bir yangın gördüğünüzde burayı yangın battaniyesi ile söndürebilirsiniz. Bu durum yangının büyümesini ve hem maddi hem de manevi zararları önleyecektir.
 
 Bu kadar kullanışlı ve hayati önem taşıyan yangın battaniyelerinin birçok özelliği vardır. Yangın battaniyeleri ne kadar standart olarak bilinse de Hatay'da bulunan Tetra Yangın bünyesinde her boydan yangın battaniyeleri bulunmaktadır. Yangın battaniyelerinizin büyüklüğünü evinizdeki eşyalara göre alabilirsiniz. Eşyalarınız ne kadar büyük ise o kadar büyük bir yangın oluşacaktır söndürmek veya kaçmak içinse büyük bir yangın battaniyesine ihtiyaç duyacaksınızdır. Yangın battaniyelerine sahip olurken satın aldığınız yerden mutlaka kullanımı hakkında bilgi almanız gerekmektedir.
 
Tetra Yangın bünyesinde hizmet veren uzman çalışanlar sayesinde müşterilerimizin yangın battaniyesi hakkında kafasında soru işareti bırakmamakta ve kullanımı anlatmaktayız. Tetra Yangın  tarafından satışa sunulan yangın battaniyeleri size bir çeşit poşet içerisinde verilir ve bu poşetin içinde kullanım talimatları bulunmaktadır. Ne kadar satın aldığınız yerden bilgi almış olsanız da kullanım talimatına göre yangın battaniyesini kullanmalısınızdır.
 
Hatay Yangın Battaniyesi
Bu kadar hayati önem taşıyan yangın battaniyelerinin nereden alındığı oldukça önemlidir. Tetra Yangın tarafından satışa sunulan yangın battaniyeleri en kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve müşteri memnuniyeti odaklanmıştır. Sizde bir yangın battaniyesine sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek işlem Tetra Yangın  ile iletişim geçmeniz olacaktır.

SİPARİŞ VER

Diğer Ürünlerimiz

Görüntüle

İş Güvenliği Malzemeleri