ÜRÜNLERİMİZ

Önceki Sayfaya Dön

Yangın Merdiveni

Artık Z tipi yangın merdivenleri tercih edilmektedir. Yangın merdiveni imalatında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır.
 
Sağlamlık,
Uzun ömürlülük,
Can güvenliği,
Kaçış noktalarının talimatnamelere uygun olarak yapılması.
 
Yukarıdaki hususların dikkate alınmasıyla birlikte yangın merdiveni imal edilmelidir. Eğer talimata uygun olmayan bir yangın merdiveni var ise; resmi makamlar tarafından bu tür yangın merdivenleri geri yollanacaktır. Bağlandıkları yapılarla bağlantı noktalarının çok sağlam olması gereken yangın merdivenlerinin; acil durumdaki yığılmalardan oluşan yükleri de taşıyabilmesi, yani dayanıklı olması gerekmektedir. Z tipi yangın merdivenleri; firmamız tarafından bütün prosedürlere uygun bir şekilde atölyelerimizde imal edilmektedir.
 
Yangın Merdiveni Fiyatları
Yangın merdiveninin görünüm olarak da binanın estetiğini bozmayacak şekilde imal edilmesi önemli bir noktadır. Yağmur, kar, soğuk, sıcak, rüzgar gibi dış etkenlerin göz önünde bulundurulması ve bu şekilde üretim yapılması da ciddi önem arz etmektedir. Eğer bu şartlar göz önüne alınmadan üretim yapılır ise; bu şekilde kazaların ortaya çıkacağı da aşikardır. Bu yüzden firmamız; bütün bu hususları da dikkate alarak yangın merdiveni üretimi yapmaktadır. Profesyonel ekibimiz ve ustalarımız tarafından; imalat koşullarına uygun bir şekilde Z tipi yangın merdivenlerinin üretimi yapılmaktadır. Okullarda, dershanelerde, hastanelerde, iş hanlarında ve apartmanlarda yangın merdivenlerinin bulunması zorunludur. Sadece yangın değil; deprem, sel ve bunun gibi doğal afetlerde hayat kurtarmak adına yangın merdivenlerinin önemi yadsınamaz.
 
Hatay'da Yangın Merdiveni İmalatı
Yangın merdiveni sayesinde hayatınızı kontrol altına almak, başkalarının hayatlarını korumak ve güvenliği sağlamak konusunda önemli bir adım atmış olacaksınız. Yangın, sel, deprem gibi felaketlerden bu şekilde korunmuş olacaksınız ve bu tür felaketlerden uzaklaşma fırsatına sahip olacaksınız. Bunun bilincinde hareket eden Tetra da; yangın merdivenlerinde olması gereken bütün detayları dikkate alarak bu alanda üretim yapmaktadır. Bu sayede Z tipi yangın merdiveni imalatı; prosedürlere uygun bir şekilde üretilmekte ve yapılarınızda güvenliğin sağlanabilmesi adına size sunulmaktadır. Hataylı işinin ehli ustalarımız tarafından yangın merdivenleri dayanıklı ve uzun ömürlü bir şekilde üretilerek imal edilmektedir.
 
Etiketler
Hatay Yangın Merdiveni
Antakya Yangın Merdiveni
İskenderun Yangın Merdiveni
Defne Yangın Merdiveni
Dörtyol Yangın Merdiveni
Samandağ Yangın Merdiveni
Kırıkhan Yangın Merdiveni
Reyhanlı Yangın Merdiveni
Arsuz Yangın Merdiveni
Altınözü Yangın Merdiveni
Hassa Yangın Merdiveni
Erzin Yangın Merdiveni
Payas Yangın Merdiveni
BelenYangın Merdiveni
Yayladağı Yangın Merdiveni
Kumlu Yangın Merdiveni

SİPARİŞ VER