ÜRÜNLERİMİZ

Önceki Sayfaya Dön

Dekoratif Yangın Dolapları

Can ve mal kaybına karşı, yangın durumlarında acil müdahale için özel bir donanım içeriği ile sunulmaktadır. Nikel ve paslanmaz dış yapıları, kırmızı güvenlik rengi ile klasik görünümlü olan yangın dolaplarının aksine, binanın iç mimarisine uygun olarak üretilen, şık ve gözü yormayan bir ürün türüdür. İçeriği diğer ürünler gibi yangına en iyi müdahale imkanını taşıyan donanım ile sunulur ve kanuna aykırı bir durum söz konusu olmamaktadır.

SİPARİŞ VER

Diğer Ürünlerimiz

Görüntüle

Yangın Malzeme Dolabı

Yangın malzeme dolabı, olası bir yangında eğitimli kişiler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış ve içeriğinde yangına müdahale için tüm ekipmanların bulunduğu bir üründür.
Görüntüle

Köpüklü Yangın Dolabı

Köpüklü yangın dolabı klasik su püskürtme sistemleri dışında, içeriğinde köpük tankının yer aldığı ve yangın anında bu köpük tanklarının kullanıldığı bir ürün olmaktadır.
Görüntüle

Bina Dışı Yangın Dolapları

Bina dışı yangın dolabı, yangın oluşumu sırasında yapının dış kısmında yer alan ve müdahale edilmesini kolaylaştıran merkezi bir bölgede hem iç kısımlara müdahale edebilecek kapasitede hem de dış alanlarda oluşan alevleri söndürmeye odaklı bir üründür.
Görüntüle

Bina İçi Yangın Dolapları

Bina içi yangın dolabı gerekli donanım ile yaşam alanları ve iş yerlerine uygun olarak sunduğumuz nitelikleri ile yer alan bir ürün olmaktadır.