HİZMETLERİMİZ

Önceki Sayfaya Dön

Projelendirme Hizmeti

 Bu sistemlerin tasarım aşamasında ilgili standartlar ve ürün özelliklerine göre gerekli mühendislik hesapları yapılarak doğru bir şekilde projelendirilmesi olası bir yangın durumunda sistemlerin verimli ve etkin bir şekilde çalışabilmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

Projelendirilen sistemlerin saha koşullarına göre dizayn edilmesi ve uygulama sırasında ortaya çıkabilecek olası değişikliklerin takip edilerek, gerekli revizyonlarının yapılması gerekir. Bu şekilde, bir yangın durumunda çevrede bulunan kişilerin ve itfaiyenin mevcut yangın güvenlik sistemlerinin yerleşimi hakkında doğru bilgilere ulaşması sağlanacaktır. Ayrıca, proje uygulaması sonrası ilerleyen zamanlarda yapılacak olan sistem değişiklikleri, eklemeler veya arıza müdehaleleri gibi durumlarda uygulayıcılara kolaylık sağlanmış olacaktır.
Tetra, alanlarında uzman Kimya, Endüstri ve Makina mühendislerinden oluşan Proje Departmanı ile güvenilir çözüm ortanığınız olmayı sürdürmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz

Görüntüle

Hatay'da Yangın Tatbikatları

Antakya Belediyesi personeline yangın tatbikat eğitimi verildi.
Görüntüle

Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemleri

Davlumbaz söndürme sistemleri mutfak davlumbaz yangınlarının söndürülmesinde en etkili çözümdür.
Görüntüle

Yangın Tüpü Dolum ve Bakımı

Binalarda oluşturulan yangın söndürme ekiplerinde bulunan kişiler arasında yapılan görevlendirme ile bakım ve dolumu yapılarak uygun şekilde yerleştirilen tüplerin aylık olarak kontrol edilmesi ve kayıt oluşturulması gereklidir.
Görüntüle

Yangın Kapıları

Yangın merdiveni ve yangın kapısı ile ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi bize ulaşarak uzman ekibizden alabilirsiniz.
Görüntüle

Periyodik Bakımlar

Yangın güvenlik önlemleri, sistem ve donanımlarının tesis edilmesi kadar satış ve kurulum sonrası hizmetlerin devamlılığı ile sağlanabilmektedir.
Görüntüle

Test ve Dolum

Test ve dolum tarihleri gelen veya kullanıldıktan sonra işleme alınması gereken otomatik söndürme sistemlerinde kullanılan...
Görüntüle

Keşif ve Tespit

Yangın tehlikesine karşı koruma altına alınacak alanlarda alınması gereken yangın güvenlik önlemlerinin en doğru şekilde projelendirmesi ve uygulanması, yerinde keşif ve tespit ile mümkündür.
Görüntüle

Hatay'da Montaj ve Kurulum

Yangın söndürme cihazları, yangın dolapları, yangın hidrantları, sprinkler sistemler, su depoları, yangın pompaları, yangın algılama ihbarı ve alarm sistemleri vb.
Görüntüle

Yangın Eğitimi

Amaç: İşletmenizde ortaya çıkabilecek yangın riskleri hakkında çalışanların bilgilendirilmesi ve bu risklere karşı doğru davranış biçimlerinin kazandırılmasıdır.
Görüntüle

Yangın Risk Analizi Hizmeti

Yangın risk analizi, temel olarak yangın güvenliğinin sağlanması istenilen yerin özelliklerine göre yangın risk haritasının belirlenip tehlikeleri tespit edilerek, alınması gereken önlemlerin ortaya çıkarılmasıdır.
Görüntüle

Danışmanlık

Yangın güvenliği danışmanlığı, her kurum ve kuruluşun yangın güvenliği alanındaki tüm ihtiyaçlarını, ekonomik ve fiziki şartlarına uygun bir şekilde eksiksiz olarak yerine getirilmesini sağlamayı hedeflemektedir.