HİZMETLERİMİZ

Önceki Sayfaya Dön

Yangın Eğitimi

Genel Yangın Eğitimi:
 
İçerik: Temel yangın bilgisi, yanıcı madde türleri, yangının sebep ve sonuçları, yangın sınıfları,  yangın güvenlik önlemleri, yangın söndürücü madde türleri ve özellikleri, yangın söndürme teknikleri, yangın  güvenlik malzemeleri, yangınla mücadele ekipmanları, yangın anında ve sonrasında yapılacaklar.
Uygulama: Eğitimin süresi ve konuları ihtiyaca göre belirlenebilmekte olup, sunum şeklinde yapılacak teorik eğitim sonrasında, yangın güvenlik malzemelerinin kullanımı ve söndürme tatbikatı ile uygulanmaktadır.
Belgelendirme: Eğitim sonunda katılımcılara, “Katılım Belgesi” verilecek olup, 4 saat ve üzeri eğitimlerde ise eğitim sonunda yapılacak yazılı değerlendirme ile kişilere “Katılım Sertifikası” verilecektir.
 
Acil Durum Ekipleri Eğitimi:
 
Amaç: İşletmenizde meydana gelebilecek acil durumlar hakkında çalışanların bilgilendirilerek acil durum anında ekiplerin görev, yetki ve sorumluluklarını bilir, uygulayabilir olmalarını sağlamak.
İçerik: Genel yangın eğitimi, acil durum tanımları, acil durum planı organizasyonu, ekiplerin görev dağılımları, ekipler arası koordinasyon, acil durum müdehale ekipmanlarının kullanımı, kişisel koruyucu donanımlar, bina tahliye yöntemleri, acil durum anında ve sonrasında yapılacaklar
Uygulama: Sunum şeklinde yapılacak teorik eğitim sonrasında, yangın söndürme, kurtarma, koruma ve bina tahliye uygulamaları ile acil durum tatbikatı yapılmaktadır.
Belgelendirme: Eğitim sonunda katılımcılara, “Katılım Belgesi” verilecek olup, tam gün eğitimlerde ise eğitim sonunda yapılacak yazılı değerlendirme ile kişilere “Katılım Sertifikası” verilecektir.
 
Tatbikat Videoları
 
Diğer Hizmetlerimiz

Görüntüle

Hatay'da Yangın Tatbikatları

Antakya Belediyesi personeline yangın tatbikat eğitimi verildi.
Görüntüle

Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemleri

Davlumbaz söndürme sistemleri mutfak davlumbaz yangınlarının söndürülmesinde en etkili çözümdür.
Görüntüle

Yangın Tüpü Dolum ve Bakımı

Binalarda oluşturulan yangın söndürme ekiplerinde bulunan kişiler arasında yapılan görevlendirme ile bakım ve dolumu yapılarak uygun şekilde yerleştirilen tüplerin aylık olarak kontrol edilmesi ve kayıt oluşturulması gereklidir.
Görüntüle

Yangın Kapıları

Yangın merdiveni ve yangın kapısı ile ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi bize ulaşarak uzman ekibizden alabilirsiniz.
Görüntüle

Periyodik Bakımlar

Yangın güvenlik önlemleri, sistem ve donanımlarının tesis edilmesi kadar satış ve kurulum sonrası hizmetlerin devamlılığı ile sağlanabilmektedir.
Görüntüle

Test ve Dolum

Test ve dolum tarihleri gelen veya kullanıldıktan sonra işleme alınması gereken otomatik söndürme sistemlerinde kullanılan...
Görüntüle

Keşif ve Tespit

Yangın tehlikesine karşı koruma altına alınacak alanlarda alınması gereken yangın güvenlik önlemlerinin en doğru şekilde projelendirmesi ve uygulanması, yerinde keşif ve tespit ile mümkündür.
Görüntüle

Hatay'da Montaj ve Kurulum

Yangın söndürme cihazları, yangın dolapları, yangın hidrantları, sprinkler sistemler, su depoları, yangın pompaları, yangın algılama ihbarı ve alarm sistemleri vb.
Görüntüle

Projelendirme Hizmeti

Yangın güvenlik sistemleri yerel kanun ve yönetmelikler ile ulusal ve uluslararası standartlara uygun şekilde tasarlanmalı ve uygulanmalıdır.
Görüntüle

Yangın Risk Analizi Hizmeti

Yangın risk analizi, temel olarak yangın güvenliğinin sağlanması istenilen yerin özelliklerine göre yangın risk haritasının belirlenip tehlikeleri tespit edilerek, alınması gereken önlemlerin ortaya çıkarılmasıdır.
Görüntüle

Danışmanlık

Yangın güvenliği danışmanlığı, her kurum ve kuruluşun yangın güvenliği alanındaki tüm ihtiyaçlarını, ekonomik ve fiziki şartlarına uygun bir şekilde eksiksiz olarak yerine getirilmesini sağlamayı hedeflemektedir.