HİZMETLERİMİZ

Önceki Sayfaya Dön

Yangın Risk Analizi Hizmeti

Her işletmede meydana gelebilecek riskler işletmenin fiziki koşulları, yanıcı madde türleri,  tehlike oluşturabilecek durum ve davranışlara göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle gerekli analizlerin yetkin kişiler tarafından bilgi ve birikime dayalı bir şekilde yapılarak, doğru ve yaratıcı çözümler içermesi gerekmektedir.
Yangın risk analizi içeriği ve uygulaması:
 
Yangından korunacak alanın yapısal özelliklerinin belirlenmesi
Mevcut alanda veya çevresinde çıkabilecek muhtemel yangın türlerinin tespiti
Mevcut önlemler ve yeterliliklerinin tespit edilmesi
Yangına sebebiyet verebilecek tehlikelerin ortaya çıkarılması
Yangın risk haritasının oluşturulması
Olası bir yangın durumunda meydana gelebilecek zararın tespiti
Yangın riskine karşı alınması gereken güvenlik tedbirlerinin belirlenmesi
*Düzenlenecek yangın risk analiz raporu ile tüm tespit ve sonuçlar, dayandırıldıkları yasal normlar ve standartlarla birlikte, görsel içerikler dahilinde dökümante edilerek teslim edilmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz

Görüntüle

Hatay'da Yangın Tatbikatları

Antakya Belediyesi personeline yangın tatbikat eğitimi verildi.
Görüntüle

Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemleri

Davlumbaz söndürme sistemleri mutfak davlumbaz yangınlarının söndürülmesinde en etkili çözümdür.
Görüntüle

Yangın Tüpü Dolum ve Bakımı

Binalarda oluşturulan yangın söndürme ekiplerinde bulunan kişiler arasında yapılan görevlendirme ile bakım ve dolumu yapılarak uygun şekilde yerleştirilen tüplerin aylık olarak kontrol edilmesi ve kayıt oluşturulması gereklidir.
Görüntüle

Yangın Kapıları

Yangın merdiveni ve yangın kapısı ile ilgili öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiyi bize ulaşarak uzman ekibizden alabilirsiniz.
Görüntüle

Periyodik Bakımlar

Yangın güvenlik önlemleri, sistem ve donanımlarının tesis edilmesi kadar satış ve kurulum sonrası hizmetlerin devamlılığı ile sağlanabilmektedir.
Görüntüle

Test ve Dolum

Test ve dolum tarihleri gelen veya kullanıldıktan sonra işleme alınması gereken otomatik söndürme sistemlerinde kullanılan...
Görüntüle

Keşif ve Tespit

Yangın tehlikesine karşı koruma altına alınacak alanlarda alınması gereken yangın güvenlik önlemlerinin en doğru şekilde projelendirmesi ve uygulanması, yerinde keşif ve tespit ile mümkündür.
Görüntüle

Hatay'da Montaj ve Kurulum

Yangın söndürme cihazları, yangın dolapları, yangın hidrantları, sprinkler sistemler, su depoları, yangın pompaları, yangın algılama ihbarı ve alarm sistemleri vb.
Görüntüle

Projelendirme Hizmeti

Yangın güvenlik sistemleri yerel kanun ve yönetmelikler ile ulusal ve uluslararası standartlara uygun şekilde tasarlanmalı ve uygulanmalıdır.
Görüntüle

Yangın Eğitimi

Amaç: İşletmenizde ortaya çıkabilecek yangın riskleri hakkında çalışanların bilgilendirilmesi ve bu risklere karşı doğru davranış biçimlerinin kazandırılmasıdır.
Görüntüle

Danışmanlık

Yangın güvenliği danışmanlığı, her kurum ve kuruluşun yangın güvenliği alanındaki tüm ihtiyaçlarını, ekonomik ve fiziki şartlarına uygun bir şekilde eksiksiz olarak yerine getirilmesini sağlamayı hedeflemektedir.